AMC PHARMA partnerem biegu w Stoczku!

AMC PHARMA partnerem biegu w Stoczku!

AMC Pharma partnerem XVII Biegu ulicznego „Grzmią pod Stoczkiem Armaty”? Pakiety zawodników biegu głównego i NW będą zawierały taśmy kinezjologiczne A-Z Tape! Dodatkowo wśród zawodników rozlosowany zostanie zestaw preparatów z oferty specjalnej firmy oraz zestawy taśm A-Z Tape Pro 5m!

AMC Pharma Limited to założona w 2011 r. firma z siedzibą w Londynie produkująca suplementy diety i wyroby medyczne (między innymi taśmy kinezjologiczne A-Z Tape). Misją firmy jest tworzenie kompletnej oferty produktowej zgodnej z oczekiwaniami i potrzebami Klientów.

Priorytety naszej działalności to poprawa zdrowia Klientów stosujących produkty AMC Pharma oraz promowanie zdrowego trybu życia. Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, pragnących dbać o swoje samopoczucie i witalność poprzez wzbogacenie diety o niezbędne substancje odżywcze, składniki mineralne i witaminy.

Zatrudniamy sztab konsultantów służących poradą telefoniczną Klientom szukającym bezpiecznych metod profilaktyki. Współpracujący z nami eksperci stale pogłębiają wiedzę z zakresu ochrony zdrowia, suplementacji i technologii, co owocuje sukcesywnym poszerzaniem naszej oferty o nowe, innowacyjne pozycje. Do takich nowatorskich produktów należą zestawy taśm kinezjologicznych w postaci gotowych aplikacji przeznaczonych do samodzielnego stosowania, które wprowadziliśmy na rynek w roku 2015.

Z pełną ofertą produktów AMC Pharma można zapoznać się na stronie www.herbsecret.pl. Zapraszamy również do obserwowania naszego fanpage’a na Facebooku www.facebook.com/HerbSecretpl.

logo-a-z-tape-czarne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *