AMC PHARMA partnerem biegu w Stoczku!

AMC PHARMA partnerem biegu w Stoczku!

AMC Pharma partnerem XVII Biegu ulicznego „Grzmią pod Stoczkiem Armaty”? Pakiety zawodników biegu głównego i NW będą zawierały taśmy kinezjologiczne A-Z Tape! Dodatkowo wśród zawodników rozlosowany zostanie zestaw preparatów z oferty specjalnej firmy oraz zestawy taśm A-Z Tape Pro 5m!

AMC Pharma Limited to założona w 2011 r. firma z siedzibą w Londynie produkująca suplementy diety i wyroby medyczne (między innymi taśmy kinezjologiczne A-Z Tape). Misją firmy jest tworzenie kompletnej oferty produktowej zgodnej z oczekiwaniami i potrzebami Klientów.

Priorytety naszej działalności to poprawa zdrowia Klientów stosujących produkty AMC Pharma oraz promowanie zdrowego trybu życia. Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, pragnących dbać o swoje samopoczucie i witalność poprzez wzbogacenie diety o niezbędne substancje odżywcze, składniki mineralne i witaminy.

Zatrudniamy sztab konsultantów służących poradą telefoniczną Klientom szukającym bezpiecznych metod profilaktyki. Współpracujący z nami eksperci stale pogłębiają wiedzę z zakresu ochrony zdrowia, suplementacji i technologii, co owocuje sukcesywnym poszerzaniem naszej oferty o nowe, innowacyjne pozycje. Do takich nowatorskich produktów należą zestawy taśm kinezjologicznych w postaci gotowych aplikacji przeznaczonych do samodzielnego stosowania, które wprowadziliśmy na rynek w roku 2015.

Z pełną ofertą produktów AMC Pharma można zapoznać się na stronie www.herbsecret.pl. Zapraszamy również do obserwowania naszego fanpage’a na Facebooku www.facebook.com/HerbSecretpl.

logo-a-z-tape-czarne

Fizjo-Vit stworzy strefę masażu!

Fizjo-Vit stworzy strefę masażu!

Firma Fizjo-Vit dołącza do partnerów naszego wydarzenia! Stworzy strefę masażu dostępną dla każdego uczestnika biegów oraz marszu nordic walking. Dziękujemy za wsparcie:)

Na co dzień Pani Olga Gajaszek, mgr fizjoterapii i właścicielka firmy prowadzi terapię dzieci, dorosłych, masaże lecznicze, relaksacyjne, fizykoterapię.

Zapraszamy do korzystania z oferty firmy – tel. 723 545 031

Patronat medialny biegu – biegologia.pl

Patronat medialny biegu – biegologia.pl

Miło nam poinformować, że kolejnym patronem medialnym biegów został portal biegologia.pl:) Jak sami piszą to portal stworzony przez biegaczy z pasją. Ich specjalnością są felietony – luźne teksty ukazujące bieganie w przeróżnych kontekstach, czasami szczere do bólu, czasami humorystyczne, a czasami budzące kontrowersje i skłaniające do dyskusji.

Napisali o nas:

Czasami warto wybrać się na bieg w miejsce, którego jeszcze się nie zna. Na bieg, który wydaje sie wręcz nieco egzotyczny i niewiele o nim wiemy. Impreza, którą Wam proponujemy łączy sportową rywalizację ze wspaniałą polską historią. Wybierzcie się z nami do Stoczka! 

Już 11 lutego br. Rusza XVII Ogólnopolski Bieg Uliczny „Grzmią pod Stoczkiem armaty”. Bieg jest upamiętnieniem 186 rocznicy Bitwy pod Stoczkiem, rozegranej pomiędzy wojskami Królestwa Polskiego dowodzonymi przez gen. Józefa Dwernickiego, a oddziałami rosyjskimi.

Bieg główny odbędzie się na dystansie 10 km. Tylko do 31 stycznia cena pakietu wynosi 30 zł. Limit zawodników to 250 osób. Każdy z uczestników otrzyma medal po przekroczeniu linii mety, koc termiczny, ciepły posiłek. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych przewidziane są puchary oraz upominki rzeczowe. Do biegu można zapisać się poprzez formularz elektroniczny znajdujący się na stronie:

www.e-gepard.eu/show-race/468 oraz www.biegwstoczku.pl

Tego dnia odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży, biegi osób z niepełnosprawnością oraz marsz Nordic Walking. Głównymi organizatorami biegu są LKS Dwernicki, Miejski Ośrodek Kultury oraz Urząd Miasta w Stoczku Łukowskim.

Bieg upamiętnia 186 rocznicę Bitwy pod Stoczkiem – o tym historycznym wydarzeniu możecie przeczytać TUTAJ 

Na trasie w Stoczku z pewnością będzie zaciekła walka o zwycięstwo, ale miejmy nadzieję, że nie tak krwawa jak na bitwie, którą widzicie na tym obrazie…

Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów!